ČAKRA JÓGA

Tahle energetická kola uvnitř nás jsou nedílnou součástí naší bytosti. Jsou odraženy v našem fyzickém těle (v orgánech a dalších částech těla). Když nefungují čakry, nefunguje tělo a o mysli nemluvě.

Znalost čaker můžeme využít ke svému prospěchu v běžném životě.

☮️ Možná chceme podpořit kreativitu, potřebujeme se uzemnit, být otevřenější, zlepšit své vztahy nebo posílit intuici... 

🔐 Každá čakra má své kvality a když je známe, můžeme odemknout jejich potenciál k dosažení našich cílů. 

🕉 Když energie neproudí, věci se nedějí podle našich přání. Proto je potřeba dané oblasti pročistit 🛁, uvolnit a vpustit do nich energii.


30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s kurzem spokojená. 

K čemu mi kurz bude?

NAUČÍŠ SE:

❤️ Jaké čakry máme a kde se nachází

🧡 Jaké jsou jejich kvality

💛 Co je blokuje

💚 Jak je čistit/odblokovat

💙 U toho si zacvičíš

💜 Krásně se prodýcháš

🤍 Zamedituješ a zrelaxuješ seKurz má 8 lekcí (každá má 45 minut) a jsou tak našlapané, že se k nim můžeš vracet stále znova a pokaždé se v nich pro Tebe objeví nová informace, kterou zrovna potřebuješ vstřebat.


  • První lekce je zaměřená na náš subtilní systém jako takový. Pobavíme se o systému čaker a energetických kanálech. Je to takový úvod. Dalších 7 lekcí probírá jednotlivé čakry. Budeme postupovat systematicky od 1. do 7. čakry.
  • Každá lekce začíná teorií - kratší prezentací pro danou čakru. Poté teorii uvedeme do praxe lekcí jógy. V rámci lekce nás kromě praxe ásan pro danou čakru čekají i dechová cvičení, mudry, čistící techniky a meditace. 
  • Krom toho je vše napojeno na záměr, ať z tohoto kurzu pro sebe vytěžíš skutečné maximum a nástroje, které zde získáš můžeš rovnou použít i v běžném životě. 

Ať nekupuješ zajíce v pytli, zaregistruj se v našem rezervačním systému, tím se ti zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáš lektorku a ověříš si, zda Ti vyhovuje její styl. 

JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Chceš mít lekce přístupné na delší dobu a vracet se k nim podle potřeby? Není problém, v rámci členství Čakra jóga lekce zůstanou přístupné po dobu jednoho roku s možností prodloužení.

Jinými slovy, každá lekce je exkluzivně uložena v rámci tohoto členství a po dobu jednoho roku budeš mít veškerý obsah (i ten bonusový) neomezeně k dispozici, zatímco v rámci rozvrhu máš lekci jen na 3 dny.

Lekce v rámci členství jsou nahrané v lepším rozlišení.


Máš ke kurzu dotaz? Nech nám zprávu a ozveme se.