FLEXIBILITA TĚLA I MYSLI

Stejně jako tělo i mysl. Když je vaše tělo tak napjaté, že se nemůžete hýbat, vaše mysl začne přebírat stejné vzorce. To začne omezovat vaše myšlení a schopnost reagovat. S přibývajícím věkem se to stává stále zřetelnějším a zachování pružnosti je ještě důležitější.

Další dokonalý kurz pro Flexibilní tělo a Mysl Vám dodá absolutně novou perspektivu vnímání vlastního těla.


Tento komplexní super-program obsahuje jednu hodině týdně po dobu 6 týdnů s pečlivým navržením, tak, aby Vám přineslo neuvěřitelné efektivní a komplexní výsledky na základní bázi pro flexibilitu pomocí průpravných cviků a teorie. Kurz je dostupný pro všechny, kdo chtějí zlepšit pružnost svého těla bez ohledu na kondici jejich flexibility.

Tento kurz je odrazovým můstkem k lepšímu, zdravějšímu a vyrovnanějšímu životu, který si všichni zasloužíme. Protažené tělo udržuje svaly pružné, silné a zdravé a my tuto pružnost potřebujeme k udržení rozsahu pohybu v kloubech. 

Bez ní se svaly zkracují a ztuhnou. Když pak svaly zapojíte do činnosti, jsou slabé. To vás vystavuje riziku bolesti kloubů, přetížení a poškození svalů či dokonce chronického zranění.


"Online lekce jsou bezva, děkuji za ně a ostatním doporučuji." Kateřina

AKCE! Přihlaste se na kurz teď a využijte možností první lekce ZDARMA!

OBSAH KURZU:

1. LEKCE

zjištění vlastní flexibility a limitů těla a mysli

2. LEKCE

Aktivace svalů po celém těle pro správné použití flexibility těla

3. LELKCE

Flexibility středu těla

4. LEKCE

Flexibility dolních končetin

5. LEKCE

Flexibilita horní části trupu

6. LEKCE

Celková flexibilita Těla & Mysli s Bonusem nových výzev. 

Bonusové PDF materiály dostanete po zakoupení kurzu ZDARMA na email. 

"Spokojenost. Online lekce jsou parádní!" Brigita


Program je vytvořený podle světové sportovkyně a umělkyně Kateřiny Bělovské, která pocítila jak mocná je flexibilita těla, mysli a dechu při její kariéře v krasobruslení a akrobacii. Jakmile začala praktikovat flexibilitu těla s vědomou myslí a dechem začala být mnohem vyrovnanější, sebejistější a bez fyzických či mentálních zranění a dosáhla zlaté medaile v mistrovství světa v interpretačním umění v Holywoodu.

Její slova: "Pokud visíte 4-5 m nad ledovou plochou bez jištění a jste odkázaná jen sama na sebe, potřebujete flexibilitu nejen těla, ale i mysli a dechu pro rovnovážné kroky vpřed a to mi dalo novou perspektivu vnímání, jak moc je důležité mít flexibilní tělo a mysl."

Až tento kurz dokončíte, výsledky, které pocítíte a uvidíte, budou znamenat pouze začátek. Bude na Vás, zda budete pokračovat do dalšího kurzu Flexibilita těla a mysli II. A objevovat stále lepší verzi sama sebe pokaždé, když se postavíte na podložku.

Kurzem vás provede Kateřina Bělovská

O Katce: 

Věnuji se józe cca 8 let. Hned po první hodině jsem se cítila jako znovuzrozená. Od té doby je mým každodenním chlebem právě jógová praxe, která mi postupem času změnila život a ukázala mi, co se za ní skrývá. Dodala mi podporu po psychické i fyzické stránce v mé kariéře a životě. Pomohla mi vyhrát soutěž v Mistrovství světa v Interpretačním projevu a stát se reprezentantkou ČR a uznávanou světovou akrobatkou na ledě, ale hlavně mi dala oporu ustát celý mentální i fyzický nátlak showbusinessu.

Velice mě zajímalo jak pracuje lidské tělo při jednotlivých pozicích, jak vzácný nástroj je náš dech a jak to vše působí na naši mysl. A tak jsem se stala certifikovanou jógovou instruktorkou s celosvětovými zkušenostmi v oblasti fyzického pohybu a mentálního tréninku. Celý život jsem se věnovala fyzickému pohybu, který mě naučil disciplíně. Jóga mě vyškolila v psychické rovině a naučila mě se vypořádat se stresovými situacemi, najít rovnováhu v životě a začít žít podle svých představ. Kromě jógy se také věnuji malování obrazů, organizaci a tvorbě různých projektů.

Ať nekupujete zajíce v pytli, zaregistrujte se v našem rezervačním systému, tím se vám zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáte lektorku a ověříte si, zda vám vyhovuje její styl. 

Zároveň se vám připíše další rezervace zdarma na libovolnou lekci v rozvrhu!

BONUS PRO VÁS PRÁVĚ TEĎ!

Zaregistrujte se a vytvořte si účet. Jako dárek získáte svou 1. živou online lekci zcela ZDARMA! Pokud lekci nestihnete živě nevadí, po dobu 3 dnů si ji můžete přehrát zpětně!

A jako další bonus získáte 10% slevu na online lekce a permanentky!