HORMONÁLNÍ JÓGA

Ať už se chceš zbavit hormonální disbalance, zmírnit menstruační bolesti/ PMS nebo se připravuješ na početí, hormonální jóga pomůže.

Zkušená lektorka Lucka Chocholová si pro Tebe připravila skvělý kurz hormonální jógy, který je vhodný pro všechny ženy, ať už v době přípravy na těhotenství, v těhotenství nebo v období menopauzy. 

"Zklidnit hormon" se v dnešní době zdá skoro nemožné, Lucka má ale řešení a ukáže Ti jak na to. 

Rozhodně se nemusíš bát nějakých krkolomných pozic, méně je v hormonální oblasti více. 

Tento kurz je vhodný, i když jsi jógu třeba nikdy necvičila.


30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s kurzem spokojená. 

K čemu mi kurz bude?

Tento kurz není jenom o cvičení. Má mnohem větší přesah, protože kombinuje jógové polohy s dalšími technikami ovládnutí dechu a řízenou koncentrací.

Kurz má 8 lekcí (každá má 45 minut) a k tomu dostaneš ještě 6 bonusových lekcí na 30 minut!


V rámci kurzu na vás čeká podporující se komunita a společně zkrotíme jak naše endokrinní žlázy, tak i naše nervy. Oba tyto systémy jsou vzájemně propojeny tak úzce, že je nelze oddělit, a proto praxe vedoucí k harmonizaci jednoho, musí vždy obsahovat prvky harmonizace obou.

  • V kurzu najdete 3 sestavy kombinující 6 oblastí, ve kterých se zaměříme vždy na dvojici žláz a jejich funkci. Ukážeme si i nácvik správného dýchání a techniky na uvolnění psychického napětí.
  • Fyzickou praxi ve smyslu zaujímání poloh těla necháme prostoupit i jemnějšími technikami práce s dechem, s pozorností a s vibrací.
  • Lekce kurzu nebudou fyzicky náročné a jsou vhodné pro ženy v jakékoliv fází cyklu, ženy procházející si menopauzou či těhotenstvím.

Nejedná se o kurz hormonální jógy podle Dinah Rodriguez. Lektorka tohoto kurzu Lucie Chocholová je sice certifikovanou lektorkou této metody, ale rozhodla se pro jiný přístup, který se jí zdá vhodnější pro širokou veřejnost.

To vše z pohodlí a bezpečí vašeho domova.

Ať nekupuješ zajíce v pytli, zaregistruj se v našem rezervačním systému, tím se ti zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáš lektorku a ověříš si, zda Ti vyhovuje její styl. 

JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Ke kurzu máš přístup po dobu jednoho roku (s možností prodloužení), takže si můžeš lekce opakovat, až se stanou tvou součástí a také dobrým pomocníkem k pevnému zdraví.

Jinými slovy, každá lekce je exkluzivně uložena v rámci tohoto členství a po dobu jednoho roku budeš mít veškerý obsah (i ten bonusový) neomezeně k dispozici, zatímco v rámci rozvrhu máš lekci jen na 3 dny.

Lekce v rámci členství jsou nahrané v lepším rozlišení.


Máš ke kurzu dotaz? Nech nám zprávu a ozveme se.