HUBNUTÍ A OČISTA

Jóga a koučink! Kurz byl vytvořen, pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj fyzický i psychický stav. Řekněte DOST neustálým dietám, bolestem těla a lenosti

Vše začíná uvnitř nás, v našem srdci, v sebelásce, v duševní disciplíně a nastavení mysli. Nenechte tělo a emoce kontrolovat váš život. Je čas převzít kontrolu a nastolit rovnováhu. 

Tento kurz je navržen tak, abyste se dostali do kondice na fyzické i mentální úrovni. Čeká vás nejen cvičení, ale i koučink.

Pokud jste připraveni překonat překážky, které vám brání v dosažení vašeho nejlepšího já, tento kurz je právě pro vás. 

Kurz nabízí informace, jak zhubnout nadbytečná kila, nastartovat metabolismus a vytvořit si návyk, který s vámi zůstane napořád.

Prostřednictvím plně přizpůsobitelného 3 týdenního kurzu online lekcí překonáte všechny limity a probudíte zcela novou vnitřní sílu, která promění vaše sebevědomí, energii a vitalitu na fyzické i psychické úrovni. 

Získáte nové informace jak jednoduše začít pracovat sámi se sebou a přitom využít naše přirozené nástroje pro hubnutí, aktivaci těla během dne, zvýšení energie a natavení mysli.

Celý obsah kurzu je vám neomezeně k dispozici po dobu 1 roku s možností prodloužení.

"Online lekce jsou bezva, děkuji za ně a ostatním doporučuji." Kateřina

30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s kurzem spokojená. 


OBSAH KURZU:

 ✓3x 45-minutová lekce jógy

✓3x 30-minutová lekce jógy

✓Odborná péče

✓Teorie a praxe

✓Dechové techniky na hubnutí

✓Teorie mindsetu

✓Cviky zaměřené na spalování tuku a posílení těla

✓Relaxace na fyzické i psychické úrovni

"Spokojenost. Online lekce jsou parádní!" Brigita


Kurz byl vytvořen, pro všechny, kteří chtějí zlepšit svůj fyzický i psychický stav. Řekněte DOST neustálým dietám, bolestem těla a lenosti. Vše začíná uvnitř nás, v našem srdci, v sebelásce, v duševní disciplíně a nastavení mysli. Nenechte tělo a emoce kontrolovat váš život. Je čas převzít kontrolu a nastolit rovnováhu. 

 1. LEKCE 45 MIN.

  Při prvním setkáním se zaměříme na teorii jak nastavit mysl na fyzickou i psychickou pohodu. Cviky na stimulaci celé tělo, proudění trávicího systému, zlepšení krevního oběhu a nastartování metabolismus. Základní teorie dechového cvičení.

  2. LEKCE 30 MIN.

  Je čas uzemnit se, vydechnout bolest, napětí, stres a nečistoty, které potřebují uvolnit z vašeho těla. Tato lekce je chvílí, kdy se můžete skutečně zamyslet nad svým nitrem. Lekce bude zaměřena na propojení těla s dechem.

  3. LEKCE 45 MIN.

  Toto cvičení vás udrží v pohybu a soustředění, rozproudí krev a rozproudí metabolismus, abyste připravili půdu pro nové optimalizované a zdravěji prosperující tělo. Teorie a praxe na aktivaci těla během dne.

  4. LEKCE 30 MIN.

  Silná jógová praxe, která vás posune na další úroveň. Společně se budeme tvořit silný střed těla pro obnovení síly, rovnováhy a definice vašeho těla a mysli. Budeme spalovat, dýchat a potit vše co nám již neslouží a zároveň akceptovat sami sebe.

  5. LEKCE 45 MIN.

  Je na čase vše ještě více rozehřát - tím, že v sobě zažehnete oheň. Spolu se stimulací jádra pro úbytek váhy a definici svalů za pomocí propojení dechu s pohybem. Teorie a praxe jak povzbudit metabolismus hned po ránu.

  6. LEKCE 30 MIN. 

  Tato lekce inspirovaná jin jógou, kde naleznete rovnováhu sami v sobě a naučíte se dbát o své tělo a mysl. Dopřejete si uvolnění těla na relaxační bázi. Teorie jak uvolnit své tělo a mysl a dodat sami sobě harmonii.


Pozor! Tento kurz není vhodný, pokud máš nemocná záda či zápěstí. Nebude vhodný ani jako cvičení po porodu a/nebo při diastáze. Pokud si nejsi jistá, zda je pro Tebe kurz vhodný, raději nám nejdříve napiš (viz formulář níže).


Kurzem vás provede Kateřina Bělovská

O Katce: 

Věnuji se józe cca 8 let. Hned po první hodině jsem se cítila jako znovuzrozená. Od té doby je mým každodenním chlebem právě jógová praxe, která mi postupem času změnila život a ukázala mi, co se za ní skrývá. Dodala mi podporu po psychické i fyzické stránce v mé kariéře a životě. Pomohla mi vyhrát soutěž v Mistrovství světa v Interpretačním projevu a stát se reprezentantkou ČR a uznávanou světovou akrobatkou na ledě, ale hlavně mi dala oporu ustát celý mentální i fyzický nátlak showbusinessu.

Velice mě zajímalo jak pracuje lidské tělo při jednotlivých pozicích, jak vzácný nástroj je náš dech a jak to vše působí na naši mysl. A tak jsem se stala certifikovanou jógovou instruktorkou s celosvětovými zkušenostmi v oblasti fyzického pohybu a mentálního tréninku. Celý život jsem se věnovala fyzickému pohybu, který mě naučil disciplíně. Jóga mě vyškolila v psychické rovině a naučila mě se vypořádat se stresovými situacemi, najít rovnováhu v životě a začít žít podle svých představ. Kromě jógy se také věnuji malování obrazů, organizaci a tvorbě různých projektů.

Ať nekupujete zajíce v pytli, zaregistrujte se v našem rezervačním systému, tím se vám zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáte lektorku a ověříte si, zda vám vyhovuje její styl. 

Zároveň se vám připíše další rezervace zdarma na libovolnou lekci v rozvrhu!

BONUS PRO VÁS PRÁVĚ TEĎ!

Zaregistrujte se a vytvořte si účet. Jako dárek získáte svou 1. živou online lekci zcela ZDARMA! Pokud lekci nestihnete živě nevadí, po dobu 3 dnů si ji můžete přehrát zpětně!

A jako další bonus získáte 10% slevu na online lekce a permanentky!