JÓGA PRO (VĚČNÉ) ZAČÁTEČNÍKY

Ať už s jógou začínáš od nuly nebo se k ní po delší době vracíš, tento kurz Ti v ní udělá jasno jednou provždy!


Pořád nemáš úplně jasno v tom, jestli je pes hlavou dolů a střecha to samé? A co kobra a pes hlavou nahoru? A nebo tyto výrazy slyšíš poprvé?

Rozdíl mezi pozdravem slunci A a B je kromě písmen jaký? A co to dýchání? Všechno si srozumitelně ukážeme a vysvětlíme


Petra Bradová

"Lekce s Evou jsou super. Já jsem konečně pro sebe našla cvičení, které mě moc baví, je mi po něm úžasně a hlavně Eva má velký dar přenášet pozitivní náladu. Moc jí za to všechno děkuju. Namasté." 


30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s kurzem spokojená. 

K čemu mi kurz bude?

  • naučíš se jógovat bezpečně (vyhneš se zranění), protože budeš rozumět svému tělu
  • snížíš stres, napětí a úzkost
  • budeš si moct bezpečně zacvičit i sama bez předcvičování
  • nastartuješ metabolismus
  • uvolníš záda, ramena i krk
  • zpevníš postavu a vyrýsuješ svaly
  • budeš pružnější (nejen fyzicky, ale i mentálně)
  • získáš více energie a zlepší se Ti spánek

Nikola Škubalová

"Evička je moc příjemná instruktorka, ideální i pro začátečníky jako jsem já. Děkuji za tuto možnost zacvičit si kdykoliv v pohodlí domova."Kurz byl vytvořen 3 lektorkami a má 30 lekcí různých délek (20-60 min) a zaměření: 

Renka Vélová

1) Asány (jógové cviky) - už nebudete jen kopírovat lektorčiny pohyby, budete jim rozumět a budete je provádět správně.

2) Pranajáma (dýchání) - jednoduché techniky, které budete mít k dispozici jak na zklidnění tak i na dodání energie.

3) Očistné techniky - jednoduché a velmi účinné. Vyléčí kdejaký neduh.

4) Meditace - dozvíte se, že můžete meditovat, i když máte myšlenky :)

5) Mantry - tyhle vychytané zvuky a slova vám vnesou do života novou sílu a energii.

Lucka Chocholová

Provede vás technikou jógových pozic. Tyhle lekce jsou ryzí zlato! Nejen, že si zacvičíte, ale skvěle se je naučíte a porozumíte jim. Budete mít jasno v bojovnících, psech hlavou nahoru i dolů, předklonech, různých pozdravech slunci a dokonce vám ukáže, jak se správně připravit na lotosový sed! 

Evča Scohy

Provede vás základními dechovými technikami a meditací. A to, že máte při meditaci myšlenky neznamená, že vám meditace nejde ;-).

BONUSOVÉ LEKCE

Můžete se těšit i na lekce různých stylů (power jóga, ranní jóga, jóga na záda, jin jóga, ashtanga...), abyste si vybrali, jaká jóga vám sedí.

Všechny lekce máš neomezeně k dispozici po dobu jednoho roku s možností prodloužení.


Helena Rydvalová

"Super online lekce, líbí se mi lekce power jógy, kdy kromě posilování myslí lektorka i na protažení, vše dobře vysvětluje. Navíc můžu předplatit knihovnu videí a rozvrhnout si cvičení po svém."


Mrkni na náš jógovací plán, ať víš jaké lekce jsme pro Tebe připravily.


A teď víc o lektorkách...


Eva Scohy

Moje cesta učitelky jógy začala v roce 2014, kdy jsem získala akreditaci MŠMT na Power Yogu. Byla to láska na první pohled - spojení fyzické námahy, duševního klidu a osobního růstu mě naprosto uchvátilo. V roce 2017 jsem se rozhodla své znalosti prohloubit a získala mezinárodní akreditaci Yoga Alliance na Ashtanga Yogu přímo v Indii.

Po návratu domů jsem se pustila do výuky jógy s plným nasazením. Učím již skoro 10 let ve studiu, na jógových pobytech u nás i v zahraničí a od roku 2020 i online. A právě zde se rodil nápad na Jóguj online.

Chtěla jsem vytvořit obsah na míru pro každou jogínku a každého jogína, aby si každý mohl najít svůj vlastní styl a tempo. A tak vznikly různé kurzy, které věřím, že napnou plachtu správným směrem i pro vás.

Renka Vélová

Jóga se stala součástí mého téměř každodenního života, od "běžné" fyzické praxe od dynamické k jemné; přes dechové a očistné techniky i nikdy nekončící introspekci a studium jógových materiálů až po mantry, jejichž formou děkuji za zdraví, jídlo, oporu mých blízkých nebo třeba "jen" za to, že spolu s dalším probuzením můžu objevovat to, co nový den nabízí.

Čas vyplňuji způsobem, který mi vyhovuje a nejsem ve stresu. Díky tomu mám prostor na osobní rozvoj, pěstování sebelásky a naplňování svých potřeb tak, abych pak mohla přinášet radost i svému okolí. Konečně jsem pochopila, že abych žila šťastně, musím nejprve dělat věci, které mě baví a tak získala potřebnou energii k dělání toho, co musím, abych se uživila.

Lucie Chocholová 

Lucka je nejen zkušená jogínka a majitelka studia Jóga v Brně, ale i maminka dvou dětí a průvodkyně mnoha žen na jejich cestě k lepší fyzické kondici a duševní pohodě. Lucie svým studentům předává nejen techniky jógy, ale i svůj osobní příběh a zkušenosti, které nabízí inspiraci a motivaci.

S láskou vzpomíná na své první setkání s jógu a oceňuje, jak hluboce ovlivnila její život. Její vášeň pro jógu je nakažlivá a její odhodlání šířit její pozitivní dopady je neotřesitelné. Lucie věří, že jóga není jen o cvičení, ale je cestou k sebepoznání a vnitřní harmonii. A právě tuto filozofii se snaží předat dál svým studentům, kde každý může najít prostor pro svůj růst a klid.

Ať nekupuješ zajíce v pytli, zaregistruj se v našem rezervačním systému, tím se Ti zpřístupní video ZDARMA.


JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Chceš mít lekce přístupné na delší dobu a vracet se k nim podle potřeby?

Není problém, v rámci členství Jóga pro věčné začátečníky se ukládají odvysílané lekce a zůstanou Ti přístupné po dobu jednoho roku s možností prodloužení. 


Máš ke kurzu dotaz? Nech nám zprávu a ozveme se.