ZPÁTKY DO FORMY 

(i po porodu)

Tento kurz je ideálním řešením pro ty, kteří dlouho necvičili a pro maminky po porodu.

Kurz je navržen tak, aby byl vhodný od 3 měsíců po porodu a zohledňuje specifické potřeby žen v tomto období, jako je například diastáza


Helena Rydvalová

"Super online lekce, líbí se mi lekce power jógy, kdy kromě posilování myslí lektorka i na protažení, vše dobře vysvětluje. Navíc můžu předplatit knihovnu videí a rozvrhnout si cvičení po svém."


30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejste s kurzem spokojená. 

  • Už žádné bezmocné pocity při pohledu do zrcadla! – Znáte ten pocit, kdy se na sebe podíváte a říkáte si: "Kde je ta energická žena, kterou jsem bývala?" "Zpátky do formy" je Váš osobní kouč, který Vám pomůže znovu objevit a oživit tuto zapomenutou verzi sebe samé. S láskyplně připravenými cviky, které jsou jako šetrné objetí pro Vaše tělo i duši, se budete cítit jako znovuzrozená.
  • Přestaňte se obávat "nesprávného" cvičení! – Víme, že po porodu je Vaše tělo jako křehký květ, který potřebuje speciální péči. Naše lekce jsou pečlivě navržené s ohledem na diastázu a další specifika Vašeho post-porodního těla. S "Zpátky do formy" se můžete pustit do cvičení s důvěrou, že děláte to nejlepší pro své zdraví a krásu.
  • Zapomeňte na vinu z "nedostatečné" péče o sebe! – Jako matka jste neustále zavalena povinnostmi a starostí o ostatní. Ale co Vy? Naše lekce jsou navrženy tak, aby se vešly do naplněného rozvrhu každé maminky. Pouhých 12 lekcí – to je vše, co potřebujete, abyste si opět připadala jako žena plná vitality a energie, kterou jste vždycky byla.
  • Zbavte se obav z neúspěchu a ztráty motivace! – Každý začátek bývá těžký, ale s "Zpátky do formy" nebudete na této cestě sama. Společně s Lucií Chocholovou a komunitou podobně smýšlejících žen se stanete součástí podpůrného prostředí, které Vás povede k vašim cílům s laskavostí a pochopením, které si zasloužíte.
  • Objevte radost z pohybu, který je víc než cvičení! – Naše lekce nejsou jen o zpevnění těla, ale také o uklidnění mysli a nalezení vnitřního klidu. Kombinace jógy a posilovacích cviků vytváří harmonii, která rozjasní Vaše dny a pomůže Vám najít tu pravou rovnováhu mezi starostí o rodinu a o sebe samou. Připojte se k nám a zažijte ten úžasný pocit, když se Vaše tělo i mysl vrací do formy.

Tento kurz byl speciálně navržen pro ženy jako vy, které potřebují nastartovat nové cvičební návyky a zlepšit svou kondici. 


Sama lektorka byla několik měsíců po porodu, když pro vás tento kurz točila, takže si můžete být jistí, že bude autentický a že lektorka bere v potaz možné poporodní obtíže.

Nemusíte se bát, že by to bylo příliš náročné - kurz je navržen tak, aby vás postupně dostal do kondice a nabídl vám cvičení přesně na míru vašim potřebám. Tak neváhejte a začněte svou cestu "Zpátky do formy" ještě dnes!

Program je navržen na 12 týdnů s tím, že na každý týden je pro vás připravena jedna lekce, kterou si můžete zacvičit i několikrát a tím POSTUPNĚ připravit své tělo na větší zátěž. Formu získáte postupně a nepadnete u toho vyčerpáním.

Naše lektorka Lucie Chocholová pro vás připravila 12 lekcí kombinující jógu s posilovacími cviky pro skvělý efekt uklidnění, posilování a zpevnění těla.

O lektorce:

Lucie Chocholová je nejen zkušená jogínka a majitelka studia Jóga v Brně, ale i maminka dvou dětí a průvodkyně mnoha žen na jejich cestě k lepší fyzické kondici a duševní pohodě. V jejím studiu se mísí teplo domova s profesionálním přístupem, což vytváří ideální prostředí pro všechny, kteří hledají útočiště před každodenním shonem a chtějí pracovat na své tělesné i duševní rovnováze.

Lucie svým studentům předává nejen techniky jógy, ale i svůj osobní příběh a zkušenosti, které nabízí inspiraci a motivaci. Její online kurz "zpátky do formy" je speciálně navržen tak, aby pomohl ženám, včetně těch po porodu, najít si cestu k pravidelnému cvičení a zdravému životnímu stylu.

S láskou vzpomíná na své první setkání s jógu a oceňuje, jak hluboce ovlivnila její život. Její vášeň pro jógu je nakažlivá a její odhodlání šířit její pozitivní dopady je neotřesitelné. Lucie věří, že jóga není jen o cvičení, ale je cestou k sebepoznání a vnitřní harmonii. A právě tuto filozofii se snaží předat dál svým studentům, kde každý může najít prostor pro svůj růst a klid.

Ať nekupujete zajíce v pytli, dejte si jednu lekci ZDARMA, ať poznáte lektorku a ověříte si, zda vám vyhovuje její styl. 

Nebo mrkněte na lekce Zdarma v sekci Videa.

JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

Lekce jsou neomezeně přístupné po dobu jednoho roku s možností prodloužení. 

"Milá lektorka, příjemné protažení, skvělé instrukce a hezky sestavené lekce. Doporučuji. :)" Nela


Máte ke kurzu dotaz? Nechte nám zprávu a ozveme se.