S JÓGOU DO PLAVEK

Začíná se dělat hezky a pomalu odkládáme svršky

Sice se to nezdá, ale čas běží a za chvíli budeme plánovat letní aktivity (dovolenou) a dost možná se budeme chtít trochu zpevnit a vyrýsovat do plavek.

Pokud se ještě probouzíš ze zimního spánku, určitě je na místě se trochu rozhýbat, posílit a vyčistit nejen tělo, ale i mysl

Aby se to tentokrát povedlo, nenecháme Tě v tom samotnou, aby sis nahodile hledala nějaká videa a zkoušela podle nich cvičit.

Máme pro Tebe s holkama z Jóguj online připravený našlapaný jógovací plán, podle kterého můžeš cvičit a chystat se na léto.


Petra Bradová

"Lekce s Evou jsou super. Já jsem konečně pro sebe našla cvičení, které mě moc baví, je mi po něm úžasně a hlavně Eva má velký dar přenášet pozitivní náladu. Moc jí za to všechno děkuju. Namasté." 


30-DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Do 30 dnů od zakoupení vracíme peníze, pokud nejsi s programem spokojená. 

K čemu mi program bude?

V tomto programu jsme se toho nebály a z velké většiny jsme ho naplnily dynamickými lekcemi zaměřenými na posilování problémových partií a na detox

Po dokončení tohoto programu budeš mít rozhodně pružnější a štíhlejší tělo. Přestože to není žádný kruhový trénink (nic proti němu).

Tvá fyzička na tom bude o dost líp než na začátku a HLAVNĚ ze sebe budeš mít SKVĚLÝ POCIT

Mimo to budeš mít luxusně našlápnuto na pravidelný pohyb, díky kterému si užiješ léto na plno.Nikola Škubalová

"Evička je moc příjemná instruktorka, ideální i pro začátečníky jako jsem já. Děkuji za tuto možnost zacvičit si kdykoliv v pohodlí domova."Program má 21 dynamických lekcí různých délek (30-60 minut) a 7 regeneračních

Všechny lekce máš neomezeně k dispozici po dobu jednoho roku s možností prodloužení.

Lekce si pro Tebe připravily jógínky Eva Scohy, Renáta Vélová a Kateřina Bělovská:

  • 7 lekcí jógové posilky s Evou na 60 minut
  • 7 lekcí core power jógy s Renkou na 45 minut
  • 7 lekcí na core jógy s Kačkou na 30 minut
  • 7 regeneračních lekcí: ranní jóga, jin jóga a jóga na podporu sebevědomí

Cvičit můžeš jak často a jaké lekce chceš.

Pokud se však rozhodneš pro 7 týdenní plán (což vřele doporučujeme), nastavily jsme lekce tak, abys cvičila 3-4 krát týdně.

Začneš lekcí na 60 minut, další den lekcí na 45 minut a na závěr lekcí na 30 minut. Regenerační lekci si dáš buď 4. den nebo podle toho, jak se budeš cítit. Celý cyklus zopakuješ 7 krát ;-)


Helena Rydvalová

"Super online lekce, líbí se mi lekce power jógy, kdy kromě posilování myslí lektorka i na protažení, vše dobře vysvětluje. Navíc můžu předplatit knihovnu videí a rozvrhnout si cvičení po svém."


Pozor! Tento program není vhodný, pokud máš nemocná záda či zápěstí. Nebude vhodný ani jako cvičení po porodu a/nebo při diastáze. Pokud si nejsi jistá, zda je pro Tebe program vhodný, zkus raději kurz Zpátky do formy (i po porodu).


TÍMTO PROGRAMEM TĚ PROVEDOU NAŠE LEKTORKY:


Eva Scohy

Moje cesta učitelky jógy začala v roce 2014, kdy jsem získala akreditaci MŠMT na Power Yogu. Byla to láska na první pohled - spojení fyzické námahy, duševního klidu a osobního růstu mě naprosto uchvátilo. V roce 2017 jsem se rozhodla své znalosti prohloubit a získala mezinárodní akreditaci Yoga Alliance na Ashtanga Yogu přímo v Indii.

Po návratu domů jsem se pustila do výuky jógy s plným nasazením. Učím již skoro 10 let ve studiu, na jógových pobytech u nás i v zahraničí a od roku 2020 i online. A právě zde se rodil nápad na Jóguj online.

Chtěla jsem vytvořit obsah na míru pro každou jogínku a každého jogína, aby si každý mohl najít svůj vlastní styl a tempo. A tak vznikly různé kurzy, které věřím, že napnou plachtu správným směrem i pro vás.

Kateřina Bělovská

Věnuji se józe cca 8 let. Hned po první hodině jsem se cítila jako znovuzrozená. Od té doby je mým každodenním chlebem právě jógová praxe, která mi postupem času změnila život a ukázala mi, co se za ní skrývá. 

Velice mě zajímalo jak pracuje lidské tělo při jednotlivých pozicích, jak vzácný nástroj je náš dech a jak to vše působí na naši mysl. A tak jsem se stala certifikovanou jógovou instruktorkou s celosvětovými zkušenostmi v oblasti fyzického pohybu a mentálního tréninku.

Jóga mě vyškolila v psychické rovině a naučila mě se vypořádat se stresovými situacemi, najít rovnováhu v životě a začít žít podle svých představ. Kromě jógy se také věnuji malování obrazů, organizaci a tvorbě různých projektů. 

Renka Vélová

Jóga se stala součástí mého téměř každodenního života, od "běžné" fyzické praxe od dynamické k jemné; přes dechové a očistné techniky i nikdy nekončící introspekci a studium jógových materiálů až po mantry, jejichž formou děkuji za zdraví, jídlo, oporu mých blízkých nebo třeba "jen" za to, že spolu s dalším probuzením můžu objevovat to, co nový den nabízí.

Čas vyplňuji způsobem, který mi vyhovuje a nejsem ve stresu. Díky tomu mám prostor na osobní rozvoj, pěstování sebelásky a naplňování svých potřeb tak, abych pak mohla přinášet radost i svému okolí. Konečně jsem pochopila, že abych žila šťastně, musím nejprve dělat věci, které mě baví a tak získala potřebnou energii k dělání toho, co musím, abych se uživila.

Ať nekupuješ zajíce v pytli, zaregistruj se v našem rezervačním systému, tím se ti zpřístupní videa ZDARMA, ať poznáš lektorky a ověříš si, zda Ti vyhovuje jejich styl. 


JAK TO FUNGUJE?

LEKCE JSOU ULOŽENY JAKO ČLENSTVÍ (NA 1 ROK)

K programu máš přístup po dobu jednoho roku (s možností prodloužení), takže si můžeš lekce opakovat, až se stanou Tvou součástí a také dobrým pomocníkem k pevnému zdraví.

Jinými slovy, každá lekce je uložena v rámci tohoto členství a po dobu jednoho roku budeš mít veškerý obsah neomezeně k dispozici.


Máš k programu dotaz? Nech nám zprávu a ozveme se.